Замовити VIP Діда Мороза і Снігуроньку | Заказ VIP Деда Мороза
telafonТелефоны:
(066)_ 745-96-36
(097)_ 080-07-73
(063)_ 320-20-29
(044)_ 428-77-22
VIP Дід Мороз і Снігуронька

замовити VIP Діда Мороза і СнігуронькуСценарій VIP Діда Мороза і Снігуроньку

Все ближче і ближче новорічні свята, скоро заколесят по вулицях Діди Морози та Снігуроньки. Сьогодні запросити Діда Мороза та Снігуроньку під замовлення стало звичайною справою. Ось тільки одні казкові герої не схожі на інших ... І зовнішнім оздобленням відрізняються, та й підготовкою до самого привітання. Тому, щоб не ризикувати, краще замовити VIP Діда Мороза та Снігуроньку!

Ви гарантовано отримаєте «повний комплект» позитиву:
По-перше, VIP Дід Мороз і Снігуронька відрізняються дуже величними костюмами, пошитими спеціально на замовлення. Багато виглядають і тканини, і обробка, і фасон. Просто справжній ВІП.

По-друге, ви гарантовано отримуєте яскраве уявлення з індивідуальним підходом. У ролі наших казкових персонажів виступають тільки професійні актори з багаторічним досвідом роботи з дітьми. І який би не був вік вашого маляти - від 2-х років до 16 - до кожному віку є в запасі свої «ключики».

vip-ded-moroz-sertПо-третє, це буде не просто привітання, а сама справжня казка! Для кожної дитини підбирається свій реквізит і своя програма: тут можуть бути і чарівна куля, яка виконує бажання або лялькову виставу для маляток, або надувні кулі-ковбаски, для кожного знайдеться диво! Ну а самим активним, VIP Дід Мороз і Снігуронька вручають призи, особисто від себе, навіть Сертифікат про особисте привітання на згадку про зустріч.

Замовити VIP Діда Мороза нескладно - телефонуйте до нас, в дитячий центр та бронюйте зручний для Вас час! З наступаючим Новим Роком!